top of page

KALHOTY

Hledáte ty nejlepší elegantní dámské kalhoty do práce a skvěle padnoucí i na služebních cestách? Nebo sháníte ležérní kalhoty na volný čas či neotřelé sportovní modely?
Nabízíme vám módní dámské kalhoty ve všech délkách, barvách a velikostech v mnoha variantách střihů a materiálů od vybraných zahraničních značek. Samozřejmostí jsou neotřelé vzory a originální motivy, stejně jako pohodlné, elegantní, barevné a jednoduché modely splňující vaše nejnáročnější požadavky.

zerres-black.png

ZERRES se prezentuje citátem: „NAŠE VÁŠEŇ: DOKONALÁ SILUETA“, aby se ženy svými kalhotami mohly prezentovat módním způsobem s důrazem na detail, dokonalou siluetu a vysokou úrovní kvality materiálu a zpracování. 
Díky fit systému zajišťují kalhoty ZERRES perfektní pohodlí pro každou sebevědomou ženu módním moderním způsobem, aniž by byla výstřední. Firma ZERRES je jedním z předních dodavatelů módních dámských kalhot a její filozofií je: „MILUJEME A ŽIJEME KALHOTY“.

Motto značky Kenny S. je „STAČÍ NOSIT, CÍTIT A MILOVAT“, protože jejich oblečení vás zve k procházení a objevování, přináší do šatníku barvy a dobrou náladu, pohodlnost a ženskost, všestrannost a neformálnost.Kenny S. představuje rozmanité dámské svrchní oblečení v reálných velikostech od 34 do 48 v nových módních trendech. Pilířem značky je kvalitní zpracování a prvotřídní materiály s důrazem na detail a vysoký standard kvality.„Móda je naše vášeň“ a proto Kenny S. nabízí velký výběr dámské módy pro každou příležitost a kromě kalhot, bund a topů vyrobených ze skvělých materiálů, najdete v sortimentu také příslušenství jako jsou šátky, opasky a tašky, což ocení každá moderní žena.

anna-montana.jpeg

Anna Montana je středně velká rodinná firma, kterou v roce 1975 založil její majitel Rudolf Krautilik. Anna Montana je dnes jedním z předních specialistů na kalhoty a vyznačuje se perfektním střihem a vynikajícím poměrem cena / výkon. Anna Montana se od svého založení rozrostla na mezinárodní společnost a je zastoupena ve více než 30 zemích. Hlavní zaměření mezinárodních aktivit je v Evropě, ale také v Kanadě, Rusku a na Dálném východě. V Německu Anna Montana nabízí svým zákazníkům velmi dobrý a úspěšný program depa .

logo_stark.png

Společnost Stark byla založena v Obersontheimu poblíž Schwäbisch Hall v roce 1912 a specializovala se na výrobu dámských kalhot. Od skromných začátků v roce 1912 se jako malý krejčí během desetiletí vyvinul v dynamickou, mezinárodní a inovativní společnost. S více než 60 zaměstnanci v centrále spojujeme řemeslné zpracování s módními trendy. Naše vášeň pro módu a kvalitu je naším hlavním hnacím motorem - více než 100 let jsme se zavázali k tomuto principu, abychom vyvinuli nejlepší možný produkt pro naše zákazníky. Naše požadavky na materiál, zpracování a odolnost se nezměnily. Dodáváme specializované prodejce po celé Evropě a přesvědčujeme propracovanými detaily a módou, která perfektně sedí.