KALHOTY

Hledáte ty nejlepší elegantní dámské kalhoty do práce a skvěle padnoucí i na služebních cestách? Nebo sháníte ležérní kalhoty na volný čas či neotřelé sportovní modely?
Nabízíme vám módní dámské kalhoty ve všech délkách, barvách a velikostech v mnoha variantách střihů a materiálů od vybraných zahraničních značek. Samozřejmostí jsou neotřelé vzory a originální motivy, stejně jako pohodlné, elegantní, barevné a jednoduché modely splňující vaše nejnáročnější požadavky.

ZERRES se prezentuje citátem: „NAŠE VÁŠEŇ: DOKONALÁ SILUETA“, aby se ženy svými kalhotami mohly prezentovat módním způsobem s důrazem na detail, dokonalou siluetu a vysokou úrovní kvality materiálu a zpracování. 
Díky fit systému zajišťují kalhoty ZERRES perfektní pohodlí pro každou sebevědomou ženu módním moderním způsobem, aniž by byla výstřední. Firma ZERRES je jedním z předních dodavatelů módních dámských kalhot a její filozofií je: „MILUJEME A ŽIJEME KALHOTY“.

kennys.png

Motto značky Kenny S. je „STAČÍ NOSIT, CÍTIT A MILOVAT“, protože jejich oblečení vás zve k procházení a objevování, přináší do šatníku barvy a dobrou náladu, pohodlnost a ženskost, všestrannost a neformálnost.Kenny S. představuje rozmanité dámské svrchní oblečení v reálných velikostech od 34 do 48 v nových módních trendech. Pilířem značky je kvalitní zpracování a prvotřídní materiály s důrazem na detail a vysoký standard kvality.„Móda je naše vášeň“ a proto Kenny S. nabízí velký výběr dámské módy pro každou příležitost a kromě kalhot, bund a topů vyrobených ze skvělých materiálů, najdete v sortimentu také příslušenství jako jsou šátky, opasky a tašky, což ocení každá moderní žena.

Stehmann_edited.png

Etiketa Stehmann je označení pro sportovní, nápaditou a rozmanitou módu se zaměřením na sebevědomou ženu s vysokými požadavky na design, nadčasovost, kvalitu a pohodlí. Kalhoty Stehmann je radost nosit, protože jsou nejen maximálně pohodlné a pružné, ale dokonale zvýrazňují a vylepšují dámskou siluetu. Zazáříte v nich při společenských akcích, při celodenním výletě se budete cítit pohodlně a oceníte je maximálně na dlouhých služebních cestách, protože nikdy nebudou zmačkané! Elegance, něžnost a krásná silueta je přáním každé ženy a kalhoty Stehmann Vám vaše přání splní.