ŠATY

Šaty jsou úžasný jednodílný kus dámského svrchního oblečení, zakrývající trup a nohy, někdy s různě dlouhými rukávy zakrývajícími ruce, a jindy jen na ramínkách anebo úplně bez nich a odhalující ramena.
„Šaty dělají člověka a hlavně teda ženu“ a stejně jako se střídají roční období, mění se a střídá se i naše módní nálada. Takže jako to budou dneska? - košilové, áčkové, maxi, společenské, elegantní nebo snad plesové?
V Butik Femi najdete široký výběr nádherných dámských šatů, ať už je sháníte na jakoukoliv příležitost a věříme, že každá z Vás si vybere kousek, který si okamžitě zamiluje.

kennys.png

Motto značky Kenny S. je „STAČÍ NOSIT, CÍTIT A MILOVAT“, protože jejich oblečení vás zve k procházení a objevování, přináší do šatníku barvy a dobrou náladu, pohodlnost a ženskost, všestrannost a neformálnost.
Kenny S. představuje rozmanité dámské svrchní oblečení v reálných velikostech od 34 do 48 v nových módních trendech. Pilířem značky je kvalitní zpracování a prvotřídní materiály s důrazem na detail a vysoký standard kvality.
„Móda je naše vášeň“ a proto Kenny S. nabízí velký výběr dámské módy pro každou příležitost a kromě kalhot, bund a topů vyrobených ze skvělých materiálů, najdete v sortimentu také příslušenství jako jsou šátky, opasky a tašky, což ocení každá moderní žena.

www.kennys.de

Navigazione_Logo_2019.png

NAVIGAZIONE si stylově vybírá linii a eleganci Itálie a kombinuje radost ze života s něčím módním a zajímavým, protože móda je ten nejpříjemnější způsob, jak vyjádřit svou postavu.
V rozmanitých kolekcích NAVIGAZIONE vyjádříte svůj postoj k životu svým oblečením bez ohledu na věk a velikost oblečení, protože stylovými detaily, atraktivními barvami a zajímavými střihy podtrhnete dokonale svou osobnost naší módou.
Elegantní žena neřeší, jakou velikost nosí, ale jak ji nosí a proto buďte věrné mottu: „Milujte své křivky“ a s NAVIGAZIONE jste vždy spolehlivě na módní straně!

www.navigazione.de

logo_head.gif

Hegler fashion představuje módní oblečení s elegantními křivkami a nabízí lichotivé barvy, módní hravé tvary s příjemně měkkými a padnoucími materiály z vysoce kvalitních tkanin doplněné krásnými detaily.
Specializací Hegler fashion jsou úplety a košile pro ženy, které chtějí být elegantně oblečené pro každou příležitost a zárukou úspěchu kolekcí jsou módní aktuální trendy i ve velikostech XL.

www.hegler-fashion.de

kalisson-logo-vertical-okvj6sbs7j6uj569q

Ve své kolekci KALISSON přináší pro ženy teplé barvy jasných odstínů, výtisky s moderním nádechem v nepravděpodobné a kreativní směsi. Přírodní materiály se spojují do elegantních tvarů jedinečných a sofistikovaných vlastností, které dodávají oblečení na lehkosti a pohodlí.

KALISSON je určená k nošení pro módní ženy, které od oblečení vyžadují pohodlnost, kvalitu a elegantnost. V kolekci se mísí různé barvy, výšivky a potisky, díky čemuž získává oblečení na jedinečnosti.

Značka KALISSON si je vědoma odpovědnosti vůči životnímu prosředí a do své kolekce promítá ekologickou linii využívající recyklované a udržitelné materiály a díky řadě jemných barev a jednoduchých tvarů, etnických výšivek a lesklých jisker se tato kolekce inspiruje přírodou. 

www.kalisson.com

Snímek obrazovky 2020-04-29 v 1.33.09.p

ERFO dělá módu pro sofistikované ženy, které milují kombinaci atraktivního designu a spolehlivé kvality a je určena pro ženy, které chtějí být samy sebou a prokázat svůj dobrý vkus individuálně, ale ne extravagantně.

ERFO móda kombinuje barevná témata s novými materiály, zajišťuje vynikající komfort nošení a umožňuje ženám se cítit žensky a jedinečně.

 

Je to móda, která s vámi jde všude a v každím okamžiku jako dobrý přítel!

www.erfo.com