top of page

ŠATY

Šaty jsou úžasný jednodílný kus dámského svrchního oblečení, zakrývající trup a nohy, někdy s různě dlouhými rukávy zakrývajícími ruce, a jindy jen na ramínkách anebo úplně bez nich a odhalující ramena.
„Šaty dělají člověka a hlavně teda ženu“ a stejně jako se střídají roční období, mění se a střídá se i naše módní nálada. Takže jako to budou dneska? - košilové, áčkové, maxi, společenské, elegantní nebo snad plesové?
V Butik Femi najdete široký výběr nádherných dámských šatů, ať už je sháníte na jakoukoliv příležitost a věříme, že každá z Vás si vybere kousek, který si okamžitě zamiluje.

Motto značky Kenny S. je „STAČÍ NOSIT, CÍTIT A MILOVAT“, protože jejich oblečení vás zve k procházení a objevování, přináší do šatníku barvy a dobrou náladu, pohodlnost a ženskost, všestrannost a neformálnost.
Kenny S. představuje rozmanité dámské svrchní oblečení v reálných velikostech od 34 do 48 v nových módních trendech. Pilířem značky je kvalitní zpracování a prvotřídní materiály s důrazem na detail a vysoký standard kvality.
„Móda je naše vášeň“ a proto Kenny S. nabízí velký výběr dámské módy pro každou příležitost a kromě kalhot, bund a topů vyrobených ze skvělých materiálů, najdete v sortimentu také příslušenství jako jsou šátky, opasky a tašky, což ocení každá moderní žena.

www.kennys.de

bianca-logo.jpg

BIANCA je mezinárodně zaměřená módní společnost se sídlem v Ochtrup v německém regionu Münsterland. Tato rodinná společnost, byla založena v roce 1973. Bianca je značka s dámskou konfekcí zaměřená na módní trendy, s vysokou kvalitou zpracování oděvů a módou pro každou příležitost. Kolekce se vyznačují dokonalým střihem, barevnou kombinovatelností, s velkým důrazem na detail. Bianca prostřednictvím směsi neformálního a formálního vzhledu, vytváří oblečení, ve kterém se žena, při každé příležitosti, cítí skvěle oblečena,

https://www.bianca.de/

logo-modee-480.png

MODEE - to je vášeň pro detaily a láska k barvám, potisku a řezu. Od svého založení v roce 1991, věrni vizi sofistikované ženskosti, navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme osobité outfity pro moderní a stylově orientované ženy. Módu definujeme jako vyjádření smyslnosti, temperamentu, grácie a radosti ze života. S našimi kolekcemi vytváříme pro naše zákazníky svět stylu, který nabízí mnohostranné možnosti kombinací a zároveň otevírá kreativní svobodu pro individuální charakter.

https://www.modee.de/