top of page

TRIČKA

Nabízíme trika různých délek rukávů, tak i tuniky a tílka. Vyberete si z mnoha dezénů, barev a různých materiálů (bavlna, viskóza,  viskóza/elastan). Samozřejmostí je kvalitní zpracování možnost kombinovat s ostatním zbožím.

Motto značky Kenny S. je „STAČÍ NOSIT, CÍTIT A MILOVAT“, protože jejich oblečení vás zve k procházení a objevování, přináší do šatníku barvy a dobrou náladu, pohodlnost a ženskost, všestrannost a neformálnost.
Kenny S. představuje rozmanité dámské svrchní oblečení v reálných velikostech od 34 do 48 v nových módních trendech. Pilířem značky je kvalitní zpracování a prvotřídní materiály s důrazem na detail a vysoký standard kvality.
„Móda je naše vášeň“ a proto Kenny S. nabízí velký výběr dámské módy pro každou příležitost a kromě kalhot, bund a topů vyrobených ze skvělých materiálů, najdete v sortimentu také příslušenství jako jsou šátky, opasky a tašky, což ocení každá moderní žena.

www.kennys.de

Navigazione_Logo_2019.png

NAVIGAZIONE si stylově vybírá linii a eleganci Itálie a kombinuje radost ze života s něčím módním a zajímavým, protože móda je ten nejpříjemnější způsob, jak vyjádřit svou postavu.
V rozmanitých kolekcích NAVIGAZIONE vyjádříte svůj postoj k životu svým oblečením bez ohledu na věk a velikost oblečení, protože stylovými detaily, atraktivními barvami a zajímavými střihy podtrhnete dokonale svou osobnost naší módou.
Elegantní žena neřeší, jakou velikost nosí, ale jak ji nosí a proto buďte věrné mottu: „Milujte své křivky“ a s NAVIGAZIONE jste vždy spolehlivě na módní straně!

www.navigazione.de

kalisson-logo-vertical-okvj6sbs7j6uj569q

Ve své kolekci KALISSON přináší pro ženy teplé barvy jasných odstínů, výtisky s moderním nádechem v nepravděpodobné a kreativní směsi. Přírodní materiály se spojují do elegantních tvarů jedinečných a sofistikovaných vlastností, které dodávají oblečení na lehkosti a pohodlí.

KALISSON je určená k nošení pro módní ženy, které od oblečení vyžadují pohodlnost, kvalitu a elegantnost. V kolekci se mísí různé barvy, výšivky a potisky, díky čemuž získává oblečení na jedinečnosti.

Značka KALISSON si je vědoma odpovědnosti vůči životnímu prosředí a do své kolekce promítá ekologickou linii využívající recyklované a udržitelné materiály a díky řadě jemných barev a jednoduchých tvarů, etnických výšivek a lesklých jisker se tato kolekce inspiruje přírodou. 

www.kalisson.com

bagoraz-logo-vertical-ok589gz5llhfpec6jb

BAGORAZ je značka připravená k nošení pro ženy, které vyžadují módu, pohodlí a kvalitu. Letošní kolekce představuje návrhy zářivých barev, které rozjasní a rozzáří sezónu grafickými tisky, barevnými bloky a květinovými motivy, kde vyniknou etnické detaily. 


BAGORAZ se specializuje na dámské oblečení, tílka, trička, šaty, bundy, kalhoty a džíny, kde hlavním materiálem jsou přírodní látky jako bavlna a len. Jedinečnost tvarů vynikne na všech siluetách díky pohodlí materiálů s výraznými detaily a zářivými obrazy.

 

www.bagoraz.com