BUNDY

Bundy si můžete vybrat z českých i zahraničních značek. Upřednostňujeme prací materiály. Nabízíme nepřeberné druhy střihů, délek, barev, ve velikostech 36-52. Hitem jsou oboustranné vzory. Najdete jednoduché modely i elegantní, které splňuji ty nejnáročnější požadavky.

white-label.png

ROFA znamená perfektně padnoucí dámské blejzry, bundy a sportovní outdoorové oblečení. Známé obchodní řetězce a módní zásilkové společnosti, ale zejména módní specializované obchody, jsou věrnými zákazníky skupiny ROFA Fashion Group na národní i mezinárodní úrovni. ROFA je každý svým způsobem ženský, vždy vysoce kvalitní, perfektně padnoucí ve všech velikostech - ale stále cenově dostupný.

White Label je hlavní kolekce, která představuje jednoduchou eleganci spojenou s uvolněnou ležérností..


 

https://rofafashiongroup.de

Navigazione_Logo_2019.png

NAVIGAZIONE si stylově vybírá linii a eleganci Itálie a kombinuje radost ze života s něčím módním a zajímavým, protože móda je ten nejpříjemnější způsob, jak vyjádřit svou postavu.
V rozmanitých kolekcích NAVIGAZIONE vyjádříte svůj postoj k životu svým oblečením bez ohledu na věk a velikost oblečení, protože stylovými detaily, atraktivními barvami a zajímavými střihy podtrhnete dokonale svou osobnost naší módou.
Elegantní žena neřeší, jakou velikost nosí, ale jak ji nosí a proto buďte věrné mottu: „Milujte své křivky“ a s NAVIGAZIONE jste vždy spolehlivě na módní straně!

www.navigazione.de