BUNDY

Bundy si můžete vybrat z českých i zahraničních značek. Upřednostňujeme prací materiály. Nabízíme nepřeberné druhy střihů, délek, barev, ve velikostech 36-52. Hitem jsou oboustranné vzory. Najdete jednoduché modely i elegantní, které splňuji ty nejnáročnější požadavky.

kennys.png

Motto značky Kenny S. je „STAČÍ NOSIT, CÍTIT A MILOVAT“, protože jejich oblečení vás zve k procházení a objevování, přináší do šatníku barvy a dobrou náladu, pohodlnost a ženskost, všestrannost a neformálnost.
Kenny S. představuje rozmanité dámské svrchní oblečení v reálných velikostech od 34 do 48 v nových módních trendech. Pilířem značky je kvalitní zpracování a prvotřídní materiály s důrazem na detail a vysoký standard kvality.
„Móda je naše vášeň“ a proto Kenny S. nabízí velký výběr dámské módy pro každou příležitost a kromě kalhot, bund a topů vyrobených ze skvělých materiálů, najdete v sortimentu také příslušenství jako jsou šátky, opasky a tašky, což ocení každá moderní žena.

www.kennys.de

Navigazione_Logo_2019.png

NAVIGAZIONE si stylově vybírá linii a eleganci Itálie a kombinuje radost ze života s něčím módním a zajímavým, protože móda je ten nejpříjemnější způsob, jak vyjádřit svou postavu.
V rozmanitých kolekcích NAVIGAZIONE vyjádříte svůj postoj k životu svým oblečením bez ohledu na věk a velikost oblečení, protože stylovými detaily, atraktivními barvami a zajímavými střihy podtrhnete dokonale svou osobnost naší módou.
Elegantní žena neřeší, jakou velikost nosí, ale jak ji nosí a proto buďte věrné mottu: „Milujte své křivky“ a s NAVIGAZIONE jste vždy spolehlivě na módní straně!

www.navigazione.de

anorac.jpg

Společnost uvádí na trh své výrobky pod ochrannou známkou anorac od roku 2004. Značka anorac se zabývá výrobou, velkoobchodem i prodejem dámských bund i kalhot na jarní a zimní sezonu. Věnuje se také distibuci oděvů značky BIBA, DINO SALVANI a LAVARD.

www.anorac.cz