top of page

HALENKY

Halenka je přiléhavým vrchním oděvem z příjemných splývavých materiálů a dohromady s kalhotami či sukní tvoří úžasně kombinovatelné spojení oblečení vašeho šatníku. Halenky využijete pro nejrůznější příležitosti a doporučujeme je obzvláštnit doplňky všeho druhu.
Halenky máme pro všechny – od čisté klasiky až po módní hity sezóny, od jednoduchých bez rukávů z lehoučkých materiálů nebo rovně střižené čí romanticky nařasené nebo s jemnými ženskými vzory.
K volné halence jsou lepší úzké nebo rovné kalhoty a stejně tak platí, že volnější vršek je  lepší vyvážit přiléhavější sukní.

Motto značky Kenny S. je „STAČÍ NOSIT, CÍTIT A MILOVAT“, protože jejich oblečení vás zve k procházení a objevování, přináší do šatníku barvy a dobrou náladu, pohodlnost a ženskost, všestrannost a neformálnost.Kenny S. představuje rozmanité dámské svrchní oblečení v reálných velikostech od 34 do 48 v nových módních trendech. Pilířem značky je kvalitní zpracování a prvotřídní materiály s důrazem na detail a vysoký standard kvality.„Móda je naše vášeň“ a proto Kenny S. nabízí velký výběr dámské módy pro každou příležitost a kromě kalhot, bund a topů vyrobených ze skvělých materiálů, najdete v sortimentu také příslušenství jako jsou šátky, opasky a tašky, což ocení každá moderní žena.

Navigazione_Logo_2019.png

NAVIGAZIONE si stylově vybírá linii a eleganci Itálie a kombinuje radost ze života s něčím módním a zajímavým, protože móda je ten nejpříjemnější způsob, jak vyjádřit svou postavu.
V rozmanitých kolekcích NAVIGAZIONE vyjádříte svůj postoj k životu svým oblečením bez ohledu na věk a velikost oblečení, protože stylovými detaily, atraktivními barvami a zajímavými střihy podtrhnete dokonale svou osobnost naší módou.
Elegantní žena neřeší, jakou velikost nosí, ale jak ji nosí a proto buďte věrné mottu: „Milujte své křivky“ a s NAVIGAZIONE jste vždy spolehlivě na módní straně!

www.navigazione.de

bianca-logo.jpg

BIANCA je mezinárodně zaměřená módní společnost se sídlem v Ochtrup v německém regionu Münsterland. Tato rodinná společnost, byla založena v roce 1973. Bianca je značka s dámskou konfekcí zaměřená na módní trendy, s vysokou kvalitou zpracování oděvů a módou pro každou příležitost. Kolekce se vyznačují dokonalým střihem, barevnou kombinovatelností, s velkým důrazem na detail. Bianca prostřednictvím směsi neformálního a formálního vzhledu, vytváří oblečení, ve kterém se žena, při každé příležitosti, cítí skvěle oblečena,

https://www.bianca.de/

logo-modee-480.png

MODEE - to je vášeň pro detaily a láska k barvám, potisku a řezu. Od svého založení v roce 1991, věrni vizi sofistikované ženskosti, navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme osobité outfity pro moderní a stylově orientované ženy. Módu definujeme jako vyjádření smyslnosti, temperamentu, grácie a radosti ze života. S našimi kolekcemi vytváříme pro naše zákazníky svět stylu, který nabízí mnohostranné možnosti kombinací a zároveň otevírá kreativní svobodu pro individuální charakter.

https://www.modee.de/

bottom of page