HALENKY

Halenka je přiléhavým vrchním oděvem z příjemných splývavých materiálů a dohromady s kalhotami či sukní tvoří úžasně kombinovatelné spojení oblečení vašeho šatníku. Halenky využijete pro nejrůznější příležitosti a doporučujeme je obzvláštnit doplňky všeho druhu.
Halenky máme pro všechny – od čisté klasiky až po módní hity sezóny, od jednoduchých bez rukávů z lehoučkých materiálů nebo rovně střižené čí romanticky nařasené nebo s jemnými ženskými vzory.
K volné halence jsou lepší úzké nebo rovné kalhoty a stejně tak platí, že volnější vršek je  lepší vyvážit přiléhavější sukní.

kennys.png

Motto značky Kenny S. je „STAČÍ NOSIT, CÍTIT A MILOVAT“, protože jejich oblečení vás zve k procházení a objevování, přináší do šatníku barvy a dobrou náladu, pohodlnost a ženskost, všestrannost a neformálnost.Kenny S. představuje rozmanité dámské svrchní oblečení v reálných velikostech od 34 do 48 v nových módních trendech. Pilířem značky je kvalitní zpracování a prvotřídní materiály s důrazem na detail a vysoký standard kvality.„Móda je naše vášeň“ a proto Kenny S. nabízí velký výběr dámské módy pro každou příležitost a kromě kalhot, bund a topů vyrobených ze skvělých materiálů, najdete v sortimentu také příslušenství jako jsou šátky, opasky a tašky, což ocení každá moderní žena.

Navigazione_Logo_2019.png

NAVIGAZIONE si stylově vybírá linii a eleganci Itálie a kombinuje radost ze života s něčím módním a zajímavým, protože móda je ten nejpříjemnější způsob, jak vyjádřit svou postavu.
V rozmanitých kolekcích NAVIGAZIONE vyjádříte svůj postoj k životu svým oblečením bez ohledu na věk a velikost oblečení, protože stylovými detaily, atraktivními barvami a zajímavými střihy podtrhnete dokonale svou osobnost naší módou.
Elegantní žena neřeší, jakou velikost nosí, ale jak ji nosí a proto buďte věrné mottu: „Milujte své křivky“ a s NAVIGAZIONE jste vždy spolehlivě na módní straně!

www.navigazione.de

Snímek obrazovky 2020-04-29 v 1.33.09.p

ERFO dělá módu pro sofistikované ženy, které milují kombinaci atraktivního designu a spolehlivé kvality a je určena pro ženy, které chtějí být samy sebou a prokázat svůj dobrý vkus individuálně, ale ne extravagantně.

ERFO móda kombinuje barevná témata s novými materiály, zajišťuje vynikající komfort nošení a umožňuje ženám se cítit žensky a jedinečně.

 

Je to móda, která s vámi jde všude a v každím okamžiku jako dobrý přítel!

www.erfo.com